KURUMSAL

Eğitimin Sanatla Buluştuğu Yer

Ayışığı Laboratuvar Sistemleri 2007'den bu yana eğitim araçları ve ofis mobilyaları ile anaokulundan üniversiteye değin eğitim ortamlarının çağın gerektirdiği araç,gereç ve donatılarla deneyimli ve verimli bir eğitim olanağını tüm eğitim kurumlarına sağlar.

Dünya standartlarına uygun üretim ve tasarımlarıyla ülkemizdeki eğitim seviyesini yükseklere taşıma gayretiyle tüm yenilikleri Dünya ile eş zamanlı takip etmekteyiz. Kağıthane'deki modern tasarım ve üretim merkezimizde profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız.

Ayışığı Eğitim Gereçleri;müşteri memnuniyetini ön planda tutar,kaliteli ve ergonomik ürünler tasarlayarak sağlıklı bir eğitimin inşa edilmesine olanak tanır. Satış sonrası destek ekibimiz;sorunlarınıza her zaman pratik çözümler üretir. Daima kalite ve zamanında teslim temel felsefemizdir. Eğitim kurumlarının sorunlarını yakinen biliyoruz ve eğitimcilerimize sorunsuz projeler sunmayı görev addediyoruz. Tüm beklentilerinize en uygun fiyat ve en üstün hizmeti ulaştırma gayretindeyiz.

Ayışığı Eğitim Gereçleri; T.C. yasalarına uygun,TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001, ISO 4001, ISO 18001 Kalite Yönetim belgeleri yönergelerine uygun üretim,satış ve satış sonrası hizmetlerini garanti eder. Uluslararası eğitim sertifikalarına uygun çalışan şirketimiz Dünya'nın her yerine eğitim gereçleri üretme hedefindedir.


Hizmet Yeterlilik Belgesi
Kalite Yönetim Sertifikası


Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi
Türk Akreditasyon

Şirketimizden her türlü eğitim araçları,çift kişilik sıralar,tek kişilik sıralar,amfi sistemleri,bilgisayar masaları,resim masaları,müzik sıraları, teknik masalar,atölye masaları,öğrenci sandalyeleri,öğretmen sandalyeleri,sınıf sandalyeleri,kolçaklı sandalyeler,öğretmen masaları,kürsüler,konferans koltukları, öğretmen koltukları,sınıf panoları,okul levhaları,yazı tahtaları,akıllı tahtalar,yurt mobilyaları,bankolar,cam kapaklı dolaplar,metal kapaklı dolaplar,kapaksız dolaplar, tam kapaklı dolaplar,yarım kapaklı dolaplar,personel çalışma grupları,toplantı masaları,yönetici ofis takımları,biyoloji laboratuvarı deney malzemeleri,fizik laboratuvarı deney malzemeleri, kimya laboratuvarı deney malzemeleri,fen laboratuvarı deney malzemeleri temin edebilirsiniz. Ayrıca eğitim kurumlarınıza,altıgen laboratuvarı,biyoloji laboratuvarı,fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı,fen laboratuvarı,endüstriyel laboratuvar,fkb laboratuvarı,özel dizayn laboratuvar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.