Hakkımızda

Ayışığı Okul Donanımları olarak eğitim araçları ve ofis mobilyaları ile eğitim kurumlarının tüm kademelerinde ve özel projelerinizde 2007 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar yüzlerce projeyi yüzbinlerce insanın hizmetine sunmanın haklı sevincini yaşamaktayız.

Modern tasarımlar ve özgün materyallerimiz ile okul, kurs ve şirketlerinizin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde dizayn edilmiş olan geniş üretim bandımız ile sizlere kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet vermekteyiz. Binlerce ürün çeşitimizi sizler için çağın gereksinimlerine uygun bir şekilde geliştirerek tümüyle ergonomik ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Ayışığı Okul Donanımlarında siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak satış sonrası hizmetlerimizle her zaman yanınızda yer alan bir paydaşınız olmayı taahhüt ediyoruz. İstanbul Kağıthane’deki onlarca personelimizle sizler için sürekli kendimizi yenileyerek daha iyisini nasıl yapacağımızın gayreti içerisindeyiz.

Kurumsal gücümüzle, ürünlerimizin sizler için zamanında ve en iyi şekilde hazır edilmesini sağlıyoruz. Kaliteli ve termin süresine uygun teslimat vazgeçilmez temel felsefemizdir. Firmamızla, eğitim araçları ve ofis mobilyalarında uygun fiyat ve üstün hizmet politikamızla her zaman sizlerin yanında ve tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte hizmet ağını sizlerle buluşturuyoruz. Sektöre yönelik olan hakimiyetimiz ve tecrübemizle sizler için en uygun ve pratik çözümleri oluşturuyoruz.

Ayışığı okul donanımları olarak, T.C. yasalarına uygun, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001ISO 4001ISO 18001 Kalite Yönetim belgeleri yönergelerine uygun üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini garanti eder. Uluslararası eğitim sertifikalarına uygun çalışan şirketimiz Dünya’nın her yerine ihracat yapabilecek niteliktedir.

Şirketimizden her türlü eğitim araçları, çift kişilik sıralar, tek kişilik sıralar, amfi sistemleri, bilgisayar masaları, resim masaları, müzik sıraları, teknik masalar, atölye masaları, öğrenci sandalyeleri, öğretmen sandalyeleri, sınıf sandalyeleri, kolçaklı sandalyeler, öğretmen masaları, kürsüler, konferans koltukları, öğretmen koltukları, sınıf panoları, okul levhaları, yazı tahtaları, akıllı tahtalar, yurt mobilyaları, bankolar, cam kapaklı dolaplar, metal kapaklı dolaplar, kapaksız dolaplar, tam kapaklı dolaplar, yarım kapaklı dolaplar, personel çalışma grupları, toplantı masaları, yönetici ofis takımları, biyoloji laboratuvarı deney malzemeleri, fizik laboratuvarı deney malzemeleri, kimya laboratuvarı deney malzemeleri, fen laboratuvarı deney malzemeleri temin edebilirsiniz. Ayrıca eğitim kurumlarınıza, altıgen laboratuvarı, biyoloji laboratuvarı, fizik laboratuvarı, kimya laboratuvarı, fen laboratuvarı, endüstriyel laboratuvar, fkb laboratuvarı, özel dizayn laboratuvar yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.